- Advertisement -

TAG

grabitja rinas

Grabitja e Rinasit, vëllai i Admir Muratajt kërkon të gjykohet i ndarë nga pjesa tjetër e grupit

Aleksandër Murataj, vëllai i Admir Muratajt, grabitësit që mbeti i vrarë në grabitjen e Rinasit, kërkon ndarjen e çështjes nga pjesa tjetër e grupit ...

Grabitja në Rinas/ Policia jep detaje mbi arrestimin e personit të pestë (emri)

Policia e Shtetit ka arrestuar një tjetër person të dyshuar si i përfshirë në grabitjen e Rinasit, duke shkuar në pesë numri i të...

Grabitja në Rinas/ Shkarkohet nga detyra Drejtori i Aviacionit Civil

Shkarkohet drejtori i Aviacionit Civil Krislen Keri. Shkarkimi i tij vjen disa ditë pas super grabitjes së miliona eurove në aeroportin e Rinasit. Keri u zgjodh...

U grabitën 5 milionë euro në 5 minuta/ Manja: Nuk është cënuar Siguria Kombëtare

Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja është shprehur se ngjarja në Rinas është e rëndë, është kriminale, por sipas tij, nuk është cënuar...

Publikohen fotot/ Ja skema e grabitjes në aeroport (foto)

Publikohen disa fotografi të skenës së grabitjes së rreth 7 milionë eurove në aeroportin e Rinasit. Në fotografitë e publikuara nga BallkanWeb duket punonjësi me...

Grabitja në Rinas/ Në pranga grabitësi i pestë Jetmir Çerpja

Policia ka arrestuar një nga grabitësit e Rinasit, i cili kishte mbetur në arrati, shtetasin Jetmir Çerpja. Çerpja është anëtari i pestë që arrestohet dhe...

Latest news

Albin Kurti për garancinë e lirimit të krerëve të UÇK-së: S’më takon mua të marr kësi hesapesh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, në konferencën për media pas mbledhjes së Qeverisë ku ka miratuar programin Qeverisë, ka folur për çështjen...

Misioni i SHBA në OSBE për 25 prillin: Mbetet problem blerja e votës, SPAK të hetojë krimet zgjedhore

Misioni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE ka bërë një deklaratë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Ndërkohë që veçon...

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...
- Advertisement -