- Advertisement -

TAG

gjendet i mbytur

Gjendet i mbytur te liqeni i Farkës një 14-vjeçar

Një 14-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm tek liqeni i Farkës, në Tiranë. Mësohet se i mituri me iniciale A.R., është nxjerrë...

Ngjarje tragjike/ Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, ku është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç. Dyshohet se...

Gjendet i mbytur një person në plazhin e Shëngjinit

Një person është mbytur mëngjesin e sotëm në plazhin e Shëngjinit. Mësohet se viktima është Besnik Marlika, nga Kruja. Policia është njoftuar nga pushuesit, te...

Durrës/ Gjendet i mbytur në plazh një person

Eshtë gjetur i mbytur një person në plazhin e Durrësit në sketorin Hamallaj. Policia nuk ka mundur të identifikojë viktimën. Për këtë arsye informon se: “Viktima...

Latest news

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...

Grabitën punonjësin e “Exchange-s” në mes të Tiranës, kapet një prej autorëve

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valuta”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Sektorin e Krimeve ndaj Jetës dhe Pronës...

Zoran Zaev vaksinohet sot me Sinovac

Ditën e sotme do të vaksinohet me vaksinën e prodhuar në Kinë, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në njoftimin e kryeministrisë bëhet...

22 vjet nga vrasja e Fehmi Aganit/ Kurti, Osmani dhe Konjufca homazhe tek varri i heroit të Kosovës

Sot janë bërë 22 vjet nga vrasja e nënkryetarit të LDK-së dhe deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fehmi Aganit. Agani u vra më 6...
- Advertisement -