- Advertisement -

TAG

gazment bardhi]

PD nxjerr emrat: Këta janë kryebashkiakët me të kaluar kriminale që po hetojmë

Hetimin e thelluar të kryebashkiakëve, aktualisht demokratët e kanë të fokusuar në dy qarqe Dibër dhe Lezhë, ku sipas numrit dy të Partisë Demokratike,...

Bardhi: Edi Rama i Mallakastrës mashtron, së shpejti prova për të shkuarën e tij kriminale

Sekretari i përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi deklaroi se Partia Demokratike po punon dhe shumë shpejt do provojë për opinionin publik se Edi Rama...

Salianji dënohet me 1 vit burg/ Gazment Bardhi: U dënuan nga anëtari i bandës së Lushnjës

Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për çështjen e famshme "Babale" që shpalli fajtorë ish-deputetin Ervin Salianji, gazetarin Jetmir Olldashi,...

Bardhi: Drejtësi për viktimat e 26 Nëntorit! Rama të tregojë pse banorët jetuan në ato pallate pas tërmetit të 21 shtatorit

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, pas vizitës në Ramës në Thumanë ka deklaruar se kryeministri është rikthyer në vendin e krimit...

PD përshëndet ngritjen e SPAK: Mekanizimi i duhur për të luftuar krimin e organizuar dhe korrupsionin

Partia Demokratike ka përshëndetur krijimin e Strukturës së Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, e njohur gjerësisht si SPAK. Sekretari i përgjithshëm i PD,...

“Të shkarkohet menjëherë nga detyra”/ Bardhi publikon dokumentin: Agim Kajmaku i njëjti person me Jorgo Toton

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një tjetër dokument ditën e sotme i cili sipas Bardhit fakton se Kajmaku është...

Reforma zgjedhore, Bardhi: Grupi i punës me ekspertë të opozitës tregues i angazhimit

Opozita e bashkuar ka zhvilluar sot mbledhjen me ekspertë dhe përfaqësues të të gjitha forcave opozitare jashtëparlamentare për reformën zgjedhore. Sekretari i përgjithshëm i PD,...

Bardhi: PD e gatshme të kontribuojë në reformën zgjedhore

Sekretari i Përgjitshëm i PD-së, Gazment Bardhi thotë se opozita e bashkuar është e gatshme të kontribuojë për reformën zgjedhore në mënyrë transparente dhe...

Tryeza e OSBE për reformën zgjedhore, Bardhi: Opozita i qëndron deklarimeve të bëra publike

Opozita nuk do të marrë pjesë në Komisonin e Reformës Zgjedhore ditën e enjte. I pyetur nga Syri Tv, Sekretari i Pergjithshem i PD, Gazment...

Bardhi – Lleshit: Nuk e kupton qëndresën e qytetarëve, jeton në 2 shtëpi të padeklaruara

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaroi se Partia Demokratike po keqpërdor edhe fëmijë në...

Latest news

Lajthit Sandër Lleshaj: Ju mos u mërzisni, nuk shembet Shqipëria nga 3-4 të vrarë

Duke folur për gazetarët nga Gjirokastra në lidhje me vrasjet, atentatet në Shqipëri të ndodhura ditët e fundit, Lleshaj është shprehur se nuk shembet...

Urdhëri i peshkut/ Ambasadorja Yuri Kim po bëhet komike: Meta e Ruçi të punojnë urgjentisht për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese brenda 2020-ës

Dikush duhet t’i thotë ambasadores amerikane që prej kohësh është bërë qesharake, teksa me të vetën “jep urdhëra”, por nuk është se ia fërshëllen...

8 viktima dhe 144 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut  8 pacientë me COVID-19 kanë humbur jetën. Ministria e Shëndetësisë bën me dije së në 24...

Katër të vdekur dhe 57 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë vdekur katër persona dhe se janë regjistruar 57 raste të...

Katër raste të reja me Covid-19 në Vlorë, një prej tyre punonjës në Universitet

Katër raste të reja me koronavirus janë konfirmuar ditën e sotme në Vlorë. Raportohet se një prej tyre është staf në Universitetin Ismail Qemali. Ndërsa...
- Advertisement -