- Advertisement -

TAG

Fatmir Haklaj

Vrasja e Azem Hajdarit/ Hollywood do sjellë serialin “Haklaj” me të gjithë krimet mafioze

Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqiptarët e viteve...

“Fatmir Haklaj betohej se do të vriste 18 persona, përfshi dhe Azem Hajdarin”, Zylfie Haklaj reagon për dokumentin e SHIK: Ja e vërteta!

Pas qarkullimit në media të lajmit për zbulimin e një dokumenti të SHIK, sipas të cilit Fatmir Haklaj betohej se do të vriste 18...

Artan Hoxha nxjerr video dhe foto: Vrasja e Guxim Gjyriçin rrezikon të rikthejë hakmarrjet e bujshme në Tropojë

Gazetari i Abc Neës Artan Hoxha publikoi mbrëmë pamjet nga largimi i atentatorëve të Guxim Gjyriçit pasi kishin kryer porosinë. Përballë Endri Xhafos, Hoxha tha...

Latest news

Aksident me vdekje në Orikum, mjeti përplas biçikletën, ndërron jetë drejtuesi i saj

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbërmjen e sotme në Orikum të Vlorës. Automjeti ka përplasur një biçikletë teksa viktimë ka mbetur drejtuesi i saj. Raportohet...

Opera të dalë nga varësia e shtetit? Ministria “përgënjeshtron” ministren: Keqinterpretim!

Disa ditë pas kësaj deklarate të ministres së Kultures Elva Margariti, kur një debat i madh perfshiu artistët e operas të cilët e gjetën...

Kufizimet nga COVID-19/ Ja 9 vendet që mirëpresin pa kushte udhëtarët amerikanë, në krye të listës Shqipëria

Qytetarët amerikanë zotërojnë një prej pasaportave më të fuqishmë në botë por gjatë pandemisë SHBA u kufizua më shumë se çdo shtet tjetër. Shpërthimi i...

Britanikët protestojnë kundër masave kufizuese, përplasje me policinë

Në Britaninë e Madhe kanë nisur protestat kundër vendosjes së karantinës. Të paktën 15,000 qytetarë u mblodhën në sheshin Trafalgar, që mban sloganin “Ne nuk e...

Hidhet nga kati i pestë i pallatit 60-vjeçarja në Tiranë

Një 60-vjeçare dyshohet të jetë hedhur nga kati i pestë i pallatit ku jetonte në Tiranë. Për pasojë, gruaja  njoftohet të ketë ndërruar jetë. Ngjarja...
- Advertisement -