- Advertisement -

TAG

Familja Muça

Të sëmurë dhe me shtëpi të shkatërruar, jetesa e vështirë e familjes Muça në Përrenjas (Film)

Nuk janë pamje që vijnë nga Mesjeta, por nga fshati Gurrë në Përrenjas. Në këtë banesë të shkatërruar jeton familja Muça me 5 pjesëtarë. Sikur...

Latest news

Akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritur, arrestohet 35 vjeçari në Shkodër

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 35 vjeçar të shpallur në kërkim për veprën penale marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura. Sipas...

“Muzikantët 8 muaj pa punë”, revoltohet Elton Deda: Jemi drejt falimentimit, mbështetja është zero

Kantautori i njohur Elton Deda ka reaguar sërish pasi shprehur shqetësimin për veten dhe gjithë kolegët e tij në muzikë, duke theksuar se tashmë...

Efektet e pandemisë, 20 mijë të rinj dolën të papunë në tremujorin e dytë

Papunësia tek të rinjtë shënoi rritje të dukshme në tremujorin e dytë të vitit, për shkak të shkurtimit të personelit në sektorin e shërbimeve,...

Moti i keq pezullon lundrimet e tragetit Durrës-Bari

Moti i keq ka shkaktuar probleme në Durrës. Tragetet e linjës Durrës-Bari dhe anasjelltas nuk janë nisur dhe presin në port që prej tetë...

Mbyllet votimi i PD në Gjirokastër, kalojnë të gjithë emrat pa asnjë kontestim

Është mbyllur votimi i anëtarësisë së Partisë Demokratike në degën e Gjirokastrës për kandidatët që do të kalojnë në fazën tjetër të procesit për...
- Advertisement -