- Advertisement -

TAG

famë

Enver Hoxha, pa shkollë, i pacipë që shkonte pas ku***ve (film)

Për më tepër se 40 vite me radhë shqiptarëve ju dhanë të besonin një udhëheqës madhështor, të dashur dhe të pagabueshëm. Megjithëse jetonin në një...

“Këshilla” e këngëtarit shqiptar: Nëse do të bëhesh i famshëm, luaj rolin e budallait

“Nëse do të bëhesh i famshëm, vetëm luaje rolin e budallait”, ka shkruar Amiga në InstaStory, pa treguar se cili ishte shkaku që e...

I mërziten femrat, fama e paratë, ish-lojtari i Manchester United bëhet prift

Jeta e futbollistëve të famshëm së ajshtmi duket si më e lakmuara, megjithatë edhe fama, paratë dhe femrat ndodh të të mërzisin. Kjo i ka...

Yjet e futbollit botëror me simbolin e shqiponjës, si do t’i ndëshkojë Panos Kamenos?!

Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kamenos, ka kërkuar pesë vjet burg për shtatë ushtarët me origjinë shqiptare, në ushtrinë greke. Kamenos kërkon ndëshkim për ta,...

Shpërthen Elton Deda: Boll me kurva të rëndomta që duan famë prej shalëve

Në profilin e tij në facebook, Elton Deda ka postuar një këngë të Shpat Dedës, të titulluar “M’fal”. “Ja artisti që i këndon shpirti. Boll...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -