- Advertisement -

TAG

Ervis Meço

Deputeti i komunitetit egjiptian reciton “O moj Shqypni!” dhe ia mvesh Gjergj Fishtës (film)

Në çdo seancë të Kuvendit ka nga një qyfyre të re, gjë që vërteton se kundërshtarët e qeverisë janë të denjë në nivelin e...

Incidenti/ Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë kacafytet në rrugë me qytetarin (film)

Deputeti i opozitës së re, Ervis Meço është konfliktuar gjatë ditës me një qytetar incident që ka ndodhur në afërsi të 21 Dhjetorit. Burimet për...

Deputeti Ballkano-Egjiptian betohet sot në parlament

Për herë të parë në Parlamentin Shqiptarë ka hyrë një deputet që përfaqëson komunitetin Egjiptian. Gjatë seancës së sotme është betuar Ervis Meço, përfaqësues i...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -