- Advertisement -

TAG

Ermira Çausholli

Jona Spahiu tregon e përlotur momentin e ndarjes nga jeta të babait: Ç’më thanë mjekët e urgjencës (film)

Jona Spahiu ka qenë njëra prej protagonisteve të mbrëmjes së djeshme në programin “E ardhmja është vajzë”. Ajo ka rrëfyer për autoren dhe moderatoren...

Fatmira Breçani dhe Aurela Gaçe i vënë zjarrin emisionit “E ardhmja është vajzë” (film)

Të dyja të jashtëzakonshme, të dyja krejt të ndryshme, njëra gege e tjetra toskë. Fatmira Breçani dhe Aurela Gaçe në “E ardhmja është vajzë” të...

Çastet prekëse/ Dy artistet marrin mesazhet më të bukura të dashurisë nga djemtë e jetës së tyre (film)

Mbrëmja e djeshme ka qenë krejt e veçantë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Për herë të parë përballë njëra-tjetrës janë vënë...

Lei Kraja shpërthen në lot, ndërsa rrëfen tre momentet më të vështira të jetës së saj (film)

Moderatorja e njohur, Lei Kraja nuk e ka mbajtur dot veten, teksa treguar divorcin e prindërve të saj. “Kur u ndanë unë isha 13-14 vjeçe...

Niko Komani përlotet, teksa flet për nënën: Gjithë dashuria që kam është falë saj (film)

Si çdo të mërkurë “E ardhmja është vajzë” pati shumë emocione. Një prej të ftuarve në rolin e opinionistit ishte stilisti i njohur Niko...

E ardhmja është vajzë/ Megi Pojani përlotet nga mesazhi i babait të saj, kurse oficerja e policisë tregon si qëndroi në koma (film)

“E ardhmja është vajzë” ka dhuruar sërish emocione të forta dje, falë protagonisteve, por dhe për momentet e ngarkuara me emocione. Të mërkurën Ermira Çaushollin...

E ardhmja është vajzë/ Anxhelës i është dashur të punojë që 15 vjeç, kurse Emanuela rrëfen mes lotësh humbjen e babait (film)

I është dashur të punojë që 15 vjeç, por nuk kanë qenë këto momentet më të vështira që ka kaluar në Greqi. Anxhela Peristeri rrëfeu...

“E ardhmja është vajzë”/ Albana Osmani përlotet, se i zbulohet “pika e dobët”. Oriola Pampuri rrëfen në lot ndarjen e dhimbshme me njeriun e...

Moderatorja Albana Osmani është surprizuar në rubrikën “Djemtë e jetës sime”, madje edhe përlotur kur ka parë videomesazhin. Por, cili ka qenë ky djalë nga...

Mes lotësh, Klodiana Shala rrëfen operacionin e vështirë që i kushtoi karrierën në sport (film)

Mes lotësh dhe me zërin që i dridhej, Klodiana Shala ka rrëfyer në emisionin “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin vështirësitë e saj...

Latest news

Dibër/ Topat me lekë për blerje votash, arrestohen dy militantët e PS (Film)

Një makinë me rreth 5 milionë lekë të vjetra të destinuara për blerjen e votës, është bllokuar dje nga mbështetësit e opozitës në zonën...

Basha mesazh për punonjësit e administratës publike: Mos kini frikë, dilni masivisht të votoni për ndryshimin! (Film)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vjen sërish me një thirrje drejtuar administratës, që të mos kenë frikë, por të dalin për votime më...

Apeli i Presidentit 48 orë nga zgjedhjet: Të shmanget çdo incident dhe provokim i qëllimshëm

48 orë para zgjedhjeve të 25 prillit, Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që të shmanget çdo incident artificial dhe provokim i qëllimshëm, që...

Denoncimet për krime zgjedhore, SPAK: PD 50 kallëzime, Presidenti 18

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vlerësuar me përparësi të gjitha rastet e paraqitura nga subjekte të ndryshëm, që lidhen...

Gjykata refuzon kërkesën e Arbër Çekaj, braktis seancën në shenjë proteste, largon avokatët

Gjykata rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj për të u gjykuar me procedurë të zakonshme. Më herët Çekaj i akuzuar për trafikun e kokainës në kontejnerët...
- Advertisement -