- Advertisement -

TAG

emrin e Çamërisë

PDIU: Edi Rama = Haxhi Qamili

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar ndaj kryeministrit, duke e konsideruar të paditur dhe haxhiqamil që hoqi emrin e Çamërisë nga librat e...

Latest news

Zjarri në Astir/ Identifikohet autori, ja si hyri në garazh

Është identifikuar autori i zjarrit në Astir. Ngjarja ka ndodhur 1 javë më parë ku një person i maskuar me kapuç e me duar...

Tjetër koncesion i qeverisë, Pallati i Brigadave do të menaxhohet me privatin për 20 vite

Duket se qeveria shqiptare do të menaxhojë edhe Ansamblin Historik të Pallatit të Brigadave përmes një partneriteti të quajtur PMI (Plan Menaxhimi i Integruar)....

Vrasja e Marigona Osmanit, hetimet: Dyshohet se u dhunua seksualisht 2 herë

Prokuroria e Ferizajt ka ngritur aktakuzë ndaj Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut të dyshuar për vrasjen mizore të 18-vjeçares, Marigona Osmani. Marigona Osmani vitin e...

Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë sukses në karrierë

A jeni ju? 4 shenjat e mëposhtme do të bekohen me fat. Ditët që do të vijnë do të jenë të mbushura me projekte...

“Po vdes”, Çiljeta publikon videon: Kam një …

Çiljeta Xhilaga është një nga emrat më të hershëm të estradës shqiptare. Këngëtarja është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më...
- Advertisement -