- Advertisement -

TAG

elektricisti

U rrëzua teksa punonte në shtyllë, humb jetën elektriçisti në Rogozhinë

Sadi Qehajaji ka humbur jetën ditën e sotme pasi ra nga një shtyllë elektrike. Ai dyshohet se duke punuar është rrëzuar nga lartësia dhe...

Ra nga shtylla e tensionit të lartë pas kontaktit me energjinë elektrike, ndërron jetë elektriçisti në Gjirokastër

Elektriçisti Gëzim Çabej ka ndërruar jetë në spital, si pasojë e rënies nga një shtyllë e tensionit të lartë pas kontaktit me rrymën elektrike. Ngjarja...

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën një elektriçist në Gjirokastër

Një elektriçist  ka humbur jetën ditën e sotme në Gjirokastër pasi ra në kontakt me rrymën elektrike teksa punonte ne një shtyllë elektrike. Mësohet se...

Vdiq në krye të detyrës, Rama medalje dhe mbështetje familjes së elektricistit

Kryeministri Edi Rama ka pritur në një takim në Kryeministri familjen e të ndjerit Sabri Vlinga, i cili humbi jetën gjatë riparimit të një...

Latest news

Belgjikë, kapet laborator ilegal drogash brenda bazës ajrore të NATO-s (FOTO)

Policia belge ka bastisur një laborator ilegal drogash ku prodhoheshin droga ilegale, brenda një baze ajrore ku strehohet një pjesë e arsenalit bërthamor të...

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...

Aksidentohen turistët çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tamarë të Kelmendit. Burime bëjnë me dije se një makinë me turistë ka dalë nga rruga,...

Zbulohet celula e spiunazhit në Tiranë, hetimi nisi nga agjentët e SHISH

Zbulohet dosja e celulës së spiunazhit në Shqipëri, për të cilën Shërbimi Informativ Shtetëror, përmendi në raportin e veprimtarisë së tij për vitit 2021,...

Tiranë/ 50-vjeçari shkon i plagosur në spital, dyshohet se tentoi vetëvrasje

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë pasdite në zonën e Don Boskos në Tiranë. Paraprakisht mësohet...
- Advertisement -