Fjalë kyçe: Elbasan

Telegrama / Nga Xhafa -

Elbasan/ Në pranga ish-drejtori i INUK

Policia ka vënë në pranga ish-drejtorin e INUK në Elbasan, nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Ai Neritan Zotaj, 45-vjeç, banues në Elbasan. “Ky shtetas, u ndalua nga efektivat e policisë, pasi…

Telegrama / Nga 27.al -

Mbroni familjen natyrale

Kërkesë e Qendrës së Bashkëpunimit Ndërfetar drejtuar deputetëve të Shqipërisë. Për dijeni: Presidentit, Kryetarit të Kuvendit dhe Kryeministrit të Shqipërisë  Ne, Komiteti i QBNF Elbasan, duke ndjekur me kujdes debatet e shumta…