- Advertisement -

TAG

ekskluzive

Pamjet ekskluzive të ERTV-së si pamjet ekskluzive të ISIS, tek vriste qafirët

Nga Enkel Demi Na lajmëroi 24 orë para që do të jepte pamje ekskluzive nga Infektivi te televizion i tij. I vuri në punë me...

PD zbulon dokumentet ekskluzive: Vëllai i Fatmir Xhafajt i dënuar në Itali për drogë (Live)

Përmes një deklarate për shtyp Partia Demokratike ka publikuar disa dokumente ekskluzive që tregojnë përfshirjen e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm në...

Ekskluzive/ Knut Fleckenstein për 27.al: Çështja Çame? Johannes Hahn ka të drejtë

Eurodeputeti, raportues për Shqipërinë në Parlamentin Europian, flet edhe për hapjen e  negociatave të Shqipërisë me BE-në Nga Ejona Zenelhasani “Çështjet historike duhet të diskutohen mes...

Shpëtuam, e demaskuam Altinin

Nga Enkel Demi Udhëheqim të tërë nga një portal e diku pas mesnate futemi në Google Analytics të qëmtojmë klikimet ditore, ku ka patur më...

Përse Rama mbrojti Roshin?

Nga Blendi Fevziu Dorëheqja e Elvis Roshit, kreut të Bashkisë së Kavajës nuk ishte vetëm rrjedhojë e ligjit të dekriminalizimit dhe as nuk mund të...

Latest news

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...
- Advertisement -