- Advertisement -

TAG

E Ardhmja Është Vajzë

Kel Demi dhe djali japin mesazhin emocionues për Mesila Dodën: 30 vjet që rrugëtoj me të, është shoqja ime më e mirë (film)

Një moment shumë interesant i programit “E ardhmja është vajzë” ishte pikërisht mesazhi i gazetarit dhe moderatorit të njohur, Enkel Demi, ndaj bashkëshortes së...

Fatmira Breçani dhe Aurela Gaçe i vënë zjarrin emisionit “E ardhmja është vajzë” (film)

Të dyja të jashtëzakonshme, të dyja krejt të ndryshme, njëra gege e tjetra toskë. Fatmira Breçani dhe Aurela Gaçe në “E ardhmja është vajzë” të...

Çastet prekëse/ Dy artistet marrin mesazhet më të bukura të dashurisë nga djemtë e jetës së tyre (film)

Mbrëmja e djeshme ka qenë krejt e veçantë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin. Për herë të parë përballë njëra-tjetrës janë vënë...

Legjenda e futbollit, Perlat Musta zgjodhi fjalët më emocionuese për vajzat e tij (film)

Aulona Musta dhe motra e saj ishin të ftuara në emisionin “E ardhmja është vajzë”, që transmetohet në ABC. Në rubrikën “Djemtë e jetës sime”,...

Tre djemtë që përlotën Jonida Maliqin (film)

Jonida Maliqi është përlotur, teksa përballej me sfidën “Djemtë e jetës sime” në “E ardhmja është vajzë” në ABC. I pari që tha fjalë zemre...

Lei Kraja shpërthen në lot, ndërsa rrëfen tre momentet më të vështira të jetës së saj (film)

Moderatorja e njohur, Lei Kraja nuk e ka mbajtur dot veten, teksa treguar divorcin e prindërve të saj. “Kur u ndanë unë isha 13-14 vjeçe...

Niko Komani përlotet, teksa flet për nënën: Gjithë dashuria që kam është falë saj (film)

Si çdo të mërkurë “E ardhmja është vajzë” pati shumë emocione. Një prej të ftuarve në rolin e opinionistit ishte stilisti i njohur Niko...

E ardhmja është vajzë/ Megi Pojani përlotet nga mesazhi i babait të saj, kurse oficerja e policisë tregon si qëndroi në koma (film)

“E ardhmja është vajzë” ka dhuruar sërish emocione të forta dje, falë protagonisteve, por dhe për momentet e ngarkuara me emocione. Të mërkurën Ermira Çaushollin...

E ardhmja është vajzë/ Anxhelës i është dashur të punojë që 15 vjeç, kurse Emanuela rrëfen mes lotësh humbjen e babait (film)

I është dashur të punojë që 15 vjeç, por nuk kanë qenë këto momentet më të vështira që ka kaluar në Greqi. Anxhela Peristeri rrëfeu...

“E ardhmja është vajzë”/ Albana Osmani përlotet, se i zbulohet “pika e dobët”. Oriola Pampuri rrëfen në lot ndarjen e dhimbshme me njeriun e...

Moderatorja Albana Osmani është surprizuar në rubrikën “Djemtë e jetës sime”, madje edhe përlotur kur ka parë videomesazhin. Por, cili ka qenë ky djalë nga...

Latest news

Dibër/ Topat me lekë për blerje votash, arrestohen dy militantët e PS (Film)

Një makinë me rreth 5 milionë lekë të vjetra të destinuara për blerjen e votës, është bllokuar dje nga mbështetësit e opozitës në zonën...

Basha mesazh për punonjësit e administratës publike: Mos kini frikë, dilni masivisht të votoni për ndryshimin! (Film)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vjen sërish me një thirrje drejtuar administratës, që të mos kenë frikë, por të dalin për votime më...

Apeli i Presidentit 48 orë nga zgjedhjet: Të shmanget çdo incident dhe provokim i qëllimshëm

48 orë para zgjedhjeve të 25 prillit, Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që të shmanget çdo incident artificial dhe provokim i qëllimshëm, që...

Denoncimet për krime zgjedhore, SPAK: PD 50 kallëzime, Presidenti 18

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka vlerësuar me përparësi të gjitha rastet e paraqitura nga subjekte të ndryshëm, që lidhen...

Gjykata refuzon kërkesën e Arbër Çekaj, braktis seancën në shenjë proteste, largon avokatët

Gjykata rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj për të u gjykuar me procedurë të zakonshme. Më herët Çekaj i akuzuar për trafikun e kokainës në kontejnerët...
- Advertisement -