- Advertisement -

TAG

Dy pallate

IKMT nis prishjen e dy pallateve të dëmtuar nga tërmeti në Durrës, deri më tani 130 objekte shkatërruara (foto)

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur prishjen e dy pallateve në Hamallaj të  Durrësit, të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Objektet janë...

Ndërtoi me lekë droge dy pallate dhe një hotel me vlerë 2 milionë euro, arrestohet 51-vjeçari në Durrës

Policia e Shtetit ka sekuestruar dy pallate dhe një bar hotel në Durrës, në pronësi të 51 vjeçarit P.T. Këto pasuri me vlerë 2 milion...

Tërmeti i sotëm dëmton dy pallate në Tiranë

Tërmeti që ra mesditën e sotme me magnitudë 5.1 ka shkaktuar dëme edhe në disa pallate në Tiranë. Në pamjet e mbërritura në ABC...

Tërmeti lëkund edhe Vlorën/ Dy pallate bashkohen me njëri-tjetrin, panik tek banorët

Tërmeti lëkund edhe Vlorën, në lagjen 29 Nëntori, dy pallate janë bashkuar me njëri tjetrin. Banorët të tmerruar thonë se kanë lajmeruar prej 2 ditësh...

Latest news

Pas shumë polemikave SHBA zgjedh Kryegjyqtaren e Gjykatës Supreme, betohet Amy Coney Barrett, Trump me një “armë” më shumë në zgjedhje

Pas 27 viteve, SHBA do të ketë një kryegjyqtare të re në Gjykatën Supreme, pasi ditën e djeshme ka bërë betimin gjatë një ceremonie...

52,000 raste ditore me Covid-19, Franca pritet të vendosë masa të reja shtrënguese anti-Covid

Franca është duke mbledhur këshillin e mbrojtjes këtë javë për të vendosur masat e reja shtrënguese anti-Covid. Kjo lëvizje e qeverisë vjen e ndikuar...

Covid 19, mbyllen 14 shkolla në Kosovë, mësimi do të zhvillohet online

Për shkak të paraqitjes së rasteve pozitive me koronavirus, si në mesin e nxënësve ashtu edhe të mësimdhënësve, 14 shkolla në Kosovë janë mbyllur,...

Propaganda/ Të paktën nisi rotacioni dhe kemi Endrin kryeministër

Vetëm Edi Ramës mund t’i shkojë në mend të bëjë propagandë me një operacion humanitar si ai për shpëtimin e disa fëmijëve nga kampi...

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...
- Advertisement -