- Advertisement -

TAG

drejtoria vendore e policise tirane

Përdhunim, rrëmbim e vepra të tjera penale, arrestohet i riu që ishte në kërkim ndërkombëtar

Policia e Tiranës ka arrestuar një person në kërkim ndërkombëtar, i dënuar nga drejtësia italiane për përdhunim, rrëmbim e vepra të tjera penale. Në pranga është...

U plagos me plumb në kokë, ndërron jetë në spital 26-vjeçari

Ka ndërruar jetë në spital 26-vjeçari Indrit Çela, që u plagos dje me plumb në kokë në rrugë Muhamet Gjollesha, pas një konflitki të...

Policia: Si i ndaluam me të shtëna trafikantët e kokainës tek “Don Bosko”

Finalizohet në Tiranë, operacioni policor i koduar "Përpjekje e dështuar": arrestohen 3 shtetas, 1 tjetër shpallet në kërkim. Sekuestrohen 435.2 gramë lëndë narkotike e...

Tiranë, arrestohet 49 vjeçari i dënuar për rrëmbim në Itali

Sektori i Forcës së Posaçme Operacionale dhe Kërkimit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë ka arrestuar 49 vjeçarin Arben Ismaili,  të shpallur në kërkim...

Latest news

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...
- Advertisement -