- Advertisement -

TAG

Drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor

Ndërrojnë jetë 4 pacientë tek Infektivi, mes tyre një 21-vjeçare, regjistrohen 85 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se situata paraqitet e rëndë në Spitalin Infektiv, ku kanë ndërruar jetë 4 pacientë, es të cilëve edhe një...

Rriten rastet me Covid-19/ Gjendja te Infektivi alarmante: 82 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata nga Covid-19 vijon të jetë alarmante në vendin tonë pasi gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv 82 persona me Covid-19. Ministria e...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1 humbje jete, 25 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 25 persona. Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë një...

5 raste të reja brenda 24 orëve, shkon në 969 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

Mirela Cami, Drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor ka konfirmuar 5 raste të reja me koronavirus duke e çuar në 969 numrin...

Latest news

Qarkullonte me armë zjarri me vete, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçar pasi i është gjetur një armë në një çantë të vogël që mbante me vete. Po ashtu,...

Përplasja mes Elisa Spiropalit dhe Rudina Hajdarit, Abazi: Kundër spektaklit në politikë

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali dhe deputetja Rudina Hajdari kanë replikuar me tone të ashpra në Kuvend për kodin zgjedhor, lidhur me këtë ka...

Pas tërmetit me magnitudë 4.2, regjistrohen të tjera lëkundje gjatë natës në Cërrik e Belsh

Lëkundje tërmeti janë ndjerë përgjatë natës në qarkun e Elbasanit, ku epiqendra ka qenë Belshi. Pas lëkundjeve të forta të djeshme që u regjistruan...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

Ekzekutimi i 71-vjeçarit në Elbasan, trupi ende në morg, askush nga familjarët nuk është paraqitur

Për pesë orë me radhë dita e djeshme në Elbasan, pothuajse ishte një skenë lufte. Duke mos u bindur për t’u dorëzuar, forcat speciale RENEA,...
- Advertisement -