- Advertisement -

TAG

don zhuan

Kur kisha kaçurrela dhe lekë, femrat pranë meje pinin më shumë uiski se ujë: Fjalimi “bombë” i deputetit “Don Zhuan” (film)

Kryetari i Partisë së Emigracionit, njëkohësisht deputeti i opozitës parlamentare, Kostaq Papa ka mbajtur një fjalim “bombë” gjatë ditës së djeshme në Kuvend duke...

I riu shkon në spital pas aksidentit, në dhomë e vizitojnë njëkohësisht 17 të dashurat…Plas lufta!

Asnjë gënjeshtër dhe neglizhim i përditshëm nuk e ka nxjerrë zbuluar, por një aksident ka mjaftuar për të ia shumëfishuar dhimbjet. Bëhet fjalë për...

Për VIP-at prej vërteti dhe të pacipët e portaleve

Nga Iva Tiço Diku në vitin e dytë ose të tretë të punës sime si gazetare, bashkëpunoja me revistën “Spektër”, ku kishim çelur një rubrikë,...

Don Zhuanët kanë një sërë problemesh psikologjike. Ja cilat janë ato

Meshkujt të cilët e shohin veten e tyre si Don Zhuan apo që kanë pushtet mbi femrën kanë më shumë gjasa të kenë probleme...

Latest news

I vdes burri nga COVID-19, ish-deputetja socialiste: Nuk ja doli dot me sëmundjen

Bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook,...

Protestat e dhunshme në Maqedoninë e Veriut, arrestohen 8 persona, prokuroria paralajmëron ndëshkime të tjera

Policia në Maqedoninë e Veriut ka arrestuar 8 persona për protestat e dhunshme që filluan për rastin “Monstra”. Mediat maqedonase shkruajnë se Prokuroria ka paralajmëruar...

Bilanci nga COVID-19 në Maqedoni: Sot u shënuan 721 raste të reja dhe 7 të vdekur

Në 24 orët e fundit në Maqedoni është rritur ndjeshëm numri i infektimeve të reja me Covid-19. Nga 3816 testime të kryera, 721 qytetarë...

986 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24 orët e fundit nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 986 qytetarë me COVID-19. Nga krahu tjetër nuk kanë mundur të fitojnë...

Çfarë i shkroi Edi Rama, Albin Kurtit pas fitores në zgjedhje? Zbulohet letra

Pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti mori shumë letra nga drejtuesit e shumë shteteve dhe mes tyre nuk kishte si të mungonte...
- Advertisement -