- Advertisement -

TAG

direktiva

Deklaratat e Metës/ PD i përgjigjet me video: Merrte informacion dhe jepte direktiva

Partia Demokratike vijon akuzat kundrejt presidentit Ilir Meta, të cilin e quan bashkëorganizator të ish-kryeministrit Sali Berisha, të protestës në selinë blu. Përmes një videoje...

Shkarkohen për nepotizëm njerëzit e Ditmir Bushatit/ Po vetë Gent Cakaj dhëndëri i kujt është?

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka shkarkuar 20 punonjës të shërbimit diplomatik, sepse sipas direktivës më të fundit të qeverisë ka nisur...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...
- Advertisement -