- Advertisement -

TAG

deklarate

“Ne s’jemi as BE as…”, LSI për deklaratën e Ramës: Na largon nga europa

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratës së Ramës në konferencën e përbashkët me Erdogan, i cili deklaroi se ne jemi me...

Përkthyesi i ndërpret fjalën, Rama i kthehet: Më lër të përfundoj

Pak minuat më parë Rama dhe presidenti Turk Edogan kanë arritur në qendër të Tiranës për të inauguruar xhaminë e Et’hem Beut, pas restaurimi....

Deklaratat e Metës/ PD i përgjigjet me video: Merrte informacion dhe jepte direktiva

Partia Demokratike vijon akuzat kundrejt presidentit Ilir Meta, të cilin e quan bashkëorganizator të ish-kryeministrit Sali Berisha, të protestës në selinë blu. Përmes një videoje...

Evra bën deklaratën e fortë: Në çdo ekip ka homoseksualë, por kanë frikë ta shprehin

Ish-mbrojtësi i Manchester United, Juventusit dhe kombëtares së Francës, Patrice Evra, ka bërën një deklaratë të fortë ditën e sotme. Sipas tij, në cdo...

Shpallja “non-grata” e ish-kryeministrit Berisha, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë: Ç’punë ka me Blinkenin më, krimin e zbulon…

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka deklaruar se ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka pse akuzon Sekretarin amerikan të Shtetit për shpalljen non-grata, pasi sipas...

“Godet” përsëri Krifca: Do ngremë treg online për fermerët, si do trajnohen

Ministrja e Bujqësisë Frida Krifca nga foltorja e Kuvendit e vuri theksin te zhvillimi i bujqësisë. Këtë herë, ajo premtoi se do të ngrihet një...

Basha: Sali Berisha është kthyer në tub oksigjeni për regjimin e Ramës, do e këpus…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një dekaratë për mediat nga selia blu është shprehur edhe njëherë se nuk do të lejojë që...

“Këto ilaçe nuk kanë dhënë efekt te të sëmurët me Covid”. Tritan Kalo bën deklaratën e fortë: Ka mjekë që…

Mjeku infeksionist, Tritan Kalo ka publikuar një postim në Facebook, ku ngre dyshimet e mëdha për recetat që u japin mjekët të sëmurëve me...

Mark Marku nga Lezha shpall fitoren e PD: Pushteti lokal i angazhuar në shitblerjen e votave

Kandidati i PD-së Mark Marku, në një deklaratë për mediat nga Lezha deklaroi se rezultati për Partinë Demokratike është pozitiv. Ai gjithashtu theksoi se kjo...

“Kush prek votën e ka vendin në burg”, Meta: Mbështes deklaratën e Konferencës Ipeshkvnore

Presidenti i vendit Ilir Meta ka bërë sërish thirrje për të ndëshkuar këdo që prek votën, duke parlajmëruar se kush falsifikon apo kush tenton...

Latest news

Rënie temperaturash dhe reshje bore, parashikimi i motit për sot

Nga temperatura të ulëta dhe ngrica do të karakterizohet moti në vendin tonë ditën e sotme. Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulëta vijojnë me kthjellime dhe...

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...
- Advertisement -