- Advertisement -

TAG

çështja e “Tires”

Çështja e “Tires”, Artan Hoxha: SPAK të hetojë dhe vetëvrasjet e pacientëve në spitalet Covid

Gazetari investigative, Artan Hoxha ka komentuar çështjen e shumëpërfolur të arrestimit të bashkëpuntorëve të “Tires”. I ftuar në studion e ABC këtë të mërkurë, Hoxha...

Skandali te “Sanatoriumi”, Rama: Jemi ende duke reformuar shendetësinë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar arrestimet e tre infermiere dhe një sanitare duke e çuar në pesë numrin e të arrestuarve në lidhje me...

Latest news

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...
- Advertisement -