- Advertisement -

TAG

Bulqize

Bulqizë, kapet punonjësi i policisë kufitare, transportonte dru të prerë në mënyrë të paligjshme

Policia e Bulqizës mesditën e djeshme gjatë operacionit "Roja e Gjelbër" ka kapur në flagrancë punonjësin e policisë kufitare, shtetasin F.L, 59 vjeç duke...

Dhunon nënën 101 vjeçare, arrestohet 55-vjeçari

Policia e Bulqizës  ka arrestuar një 45-vjeçar pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij 101 vjeçare. Burime nga policia bëjnë me...

Bulqizë/ Aksidentohet makina, ndërrojnë jetë tre persona

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:00, ku  një makinë ku udhëtonin 4 persona ka dalë nga rruga dhe...

Operacione në të gjithë Shqipërinë, asgjësohen 37 101 bimë kanabis, në pranga 3 persona

Policia e Shtetit ka asgjësuar 37 101 bimë  kanabis sativa në sajë të disa operacioneve  kundër kultivimit të bimëve narkotike, të ndërmarra në të...

Dibër/ Dhunë ndaj nxënësve nga mësuesi i dehur

Katër nxënës në spital me plagë të rënda. Policia arreston mësuesin Agim Muça, Drejtoria Arsimore e pushon nga puna Një tjetër ngjarje e rëndë është...

Latest news

“Ky është një urdhër i…”, Angela Merkel zbulon arsyen pse nuk e ka bërë ende vaksinën

Kancelarja gjermane Angela Merkel thotë se nuk e ka marrë ende vaksinën e koronavirusit. Gjatë një interviste për një gazetë gjermane, kancelarja thekson: “Unë jam 66...

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, përplasen dy automjete, të plagosurit dërgohen në spital

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 16:45 në një nga rrugët dytësore të autostradës Tiranë-Durrës, ku si pasojë e përpasjes së dy automjeteve...

U bashkua me ISIS kur ishte adoleshtente, shteti europian nuk e fal 21 vjeçaren, humbet nënshtetësinë

Shamima Begum, e cila u largua nga Britania si një nxënëse për t’u bashkuar me Shtetin Islamik në Siri, nuk ka arritur të rimarrë...

Shifër e frikshme vdekjesh Covid në vend, kurba e infektimeve vijon në nivele alarmante

Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 20 persona, si dhe janë regjistruar 916 raste të reja nga...

“Sypërmysi i Bashkisë”, gazetarja i përvishet lali Erit: Qyteti i marrë peng nga oligarkët e tu!

Gazetarja e njohur shqiptare Alba Kepi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka shigjetuar kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në shkrimin e saj...
- Advertisement -