- Advertisement -

TAG

bien temperaturat

Moti bën kthesën e madhe, çfarë na pret ditën e mërkurë

Temperaturat kanë filluar të ulen dhe një qendër ciklonike e pasur me lagështi gjendet në Itali. Gjatë mbrëmjes pritet të qendra ciklonike nga Italia...

Nesër bien temperaturat, priten reshje shiu

Nisur nga dita e hënë moti do të shoqërohet me një rënie të temperaturave, ku në disa zona do të preken edhe nga vranësira...

Temperaturat priten të bien në fundjavë

Sinoptikanët njoftojnë se “Luciferi” pritet të largohet në fundjavë. “Edhe gjatë ditës së nesërme vendi ynë do të ndikohet nga masa të nxehta afrikane ku...

Latest news

Lefter Koka, i penduar? Flet avokati

Avokati i ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës ka hedhur poshtë zërat se klienti i tij do të jetë bashkëpunëtor i drejtësisë, duke thënë se...

“Shpërdoroi detyrën” / Sa vite burg kërkon SPAK për Thoma Gëllçin

Prokuroria e Posaçme ka lexuar pretencën ndaj Thoma Gëllçit, ish-drejtorit të përgjithshëm të RTSH-së. SPAK ka kërkuar 2.6 vite burg për Gëllçin, i cili...

Kultivuan kanabis, arrestohet babai me dy djemtë në Malësi të Madhe (Emrat)

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Bratosh”. Operacioni u zhvillua nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve, për kapjen e personave...

Presidenti/ Salianji: Autokrati nuk lëshon asgjë, e do për garniturë opozitën

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka komentuar zhvillimet e fundit për procesin e Presidentit duke thënë se po nxit përçarjen e opozitës. Në një postim...

Loboi 700 mijë $ për foton me Trump? Meta: Mashtrim, padi gazetës

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se do të hedhë në gjyq gazetën austriake “Krone Zeitung”, pas akuzave të ngritura se ka paguar 700 mijë...
- Advertisement -