- Advertisement -

TAG

arrestohet i riu

Tentoi t’i grabiste me dhunë çantën të moshuarës, arrestohet i riu në Korçë, në pranga dhe një tjetër

Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona si dhe ka proceduar penalisht 4 të tjerë, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Në njoftim...

U kap me armë dhe drogë në makinë, kush është i riu i arrestuar sot në Durrës

Goditet një tjetër rast i armëmbajtjes pa leje dhe i shpërndarjes së drogave të forta, ndërsa në pranga ka rënë një 26-vjeçar. Në kuadër të...

I mori varësen me forcë, arrestohet i riu i shpallur në kërkim për disa grabitje në Shkodër

29-vjeçari K.A., banues në lagjen “Partizani”, në Shkodër ka rënë prangat e policisë pasi i mori më forcë varësen nga qafa një qytetareje në...

Përplasi 3-vjeçarin, arrestohet i riu që lëvizte pa patentë në Divjakë

Një fëmijë i mitur 3 vjeç është përplasur nga një automjet mbrëmjen e djeshme në fshatin Kryekuq, në Divjakë. Policia bëjnë me dije se është...

Plagosi me armë zjarri 24 vjeçarin, kapet adoleshenti në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar 16 vjeçarin i cili një ditë më parë për motive të dobëta ka plagosur me armë zjarri shtetasin me...

Plagosi 27-vjeçarin me thikë, arrestohet i riu në Durrës

Një 26-vjeçar me iniciale D.B. është arrestuar nga policia pasi akuzohet se dy ditë më parë ka plagosur me thikë E. N. (A), 27...

U godit nga i riu, kush është mjeku që u dhunua në QSUT

Policia e Tiranës ka arrestuar një 24 vjeçar pasi akuzohet se ka goditur një mjek në ambientet e spitalit. Mësohet se mjeku që është...

Plagoset rëndë me thikë 34-vjeçari në Berat, arrestohet i riu

Një plagosje me thikë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Beratit. Policia njofton se 21-vjeçari R. B. ka goditur me thikë një 34-vjeçar,...

Aksidentoi këmbësorin në Fushë-Krujë, arrestohet i riu që drejtonte mjetin në gjendje të dehur

Policia ka arrestuar një 32-vjeçar pasi akuzohet se ka aksidentuar një këmbësor. Ngjarja ndodhi dje në aksin rrugor Fushë Krujë- Tapizë.   Policia bënë me dije...

Ishte nisur drejt Vlorës me kallashnikov me vete, arrestohet 43-vjeçari

Kontrolle të shtuara në të gjitha qarkun, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje. Parandalohet një ngjarje e...

Latest news

Vdekja e 4 turistëve në hotelin në Qerret, dyshohet se pasi kishin konsumuar alkool dhe kokainë kishin kaluar në overdozë

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me vdekjen e 4 turistëve rusë në saunën e një hoteli në Qerret të Kavajës. Raportohet...

Goditi policin, arrestohet 43 vjeçari në Tiranë

Arrestohet një 43 vjeçar në Tiranë pasi ka goditur një punonjës policie. “Po nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 u...

Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen para kohe nga jeta të gazetarit: I jam pranë familjes

Kreu i Partisë demokratike Lulzim Basha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të gazetarit Artjan Tepelena. Gazetari humbi betejën me Covid në moshën...

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...

Tabaku: 70% e shkollave dhe kopshteve të Tiranës pas tërmetit, nuk janë rindërtuar

Deputetja e PD Jorida Tabaku ka nxjerrë të tjera fakte për procesin e rindërtimt në Tiranë. Këtë herë bëhet fjalë për institucionet arsimore në...
- Advertisement -