- Advertisement -

TAG

arme zjarri

Tentoi të vendosë tritol në oborrin e një banese, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

Policia ka arrestuar autorin e tentativës për vënie të lëndës plasëse në një banesë në Vlorë. Ngjarja në fjalë ka ndodhur rreth orëve të para...

Arrestohet 58 vjeçari në Pogradec, tentoi të vriste fqinjët e tij

Mëngjesin e sotëm është arrestuar një 58 vjeçar në Pogradec i cili ka tentuar që të vrasë me armë zjarri fqinjët e tij. Në pranga...

Punonte si roje në rrugën e re, gjendet i vrarë nga armë e zjarri 65-vjeçari në Himarë

Pasditen e sotme është gjetur i pajetë shtetasi Ylli Luçaj, 65 vjeç, banues në fshatin Kuç, i cili sipas bluve punonte si roje në...

Të shtëna me armë në Peqin, plagoset rëndë një person

Pak momente më parë, Besmir Hakballa raportohet se ka mbetur i plagosur në qytetin e Peqinit. Sipas informacioneve ka mbetur i plagosur me armë zjarri...

Arrestohet autori i dyshuar i vrasjes së dyfishtë në Lezhë

Policia e Lezhës ka arrestuar një person për vrasjen e dyfishtë gjatë pasdites së djeshme në Lalm të Vjetër. Ditën e djeshme Preng Simoni dhe...

Tmerr!!! Tronditet Durrësi, vrasje me armë zjarri, dyshohet për dy viktima

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burime pwr ABC News raportojnë se janë vrarë me armë zjarri dy persona në zonën e quajtur...

Arrestohet Ilir Selmani, dyshohet si vrasësi i Santiango Malkos (film)

Policia e shtetit ka reaguar pas arrestimit të Ilir Selmanit mesditën e sotme, i dyshuar për vrasjen e Santiago Malkos në gusht të vitit...

Sherr në Fier/ Plagoset me armë zjarri 35 vjeçari

Një 35-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e fundit pasi është qëlluar me armë zjarri nga një person të cilin...

U kap me mijëra euro, dollarë dhe paund/ Nis hetimi pasuror ndaj Vladimir Gjutës. I sekuestrohet automjeti i blinduar

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, në bashkëpunim me prokurorinë, nisi hetimin pasuror ndaj shtetasit Vladimir Gjuta. 40-vjeçari Gjuta, i arrestuar një ditë më parë nga...

Shkëmbim zjarri mes policisë greke dhe 3 shqiptarëve në Korinth

Një konflikt i armatosur me armë zjarri është shënuar në Korinth të Greqisë, me protagonistë policinë greke dhe tre shtetas shqiptarë. Policia greke po vëzhgonte...

Latest news

Qarkullonte me armë zjarri me vete, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçar pasi i është gjetur një armë në një çantë të vogël që mbante me vete. Po ashtu,...

Përplasja mes Elisa Spiropalit dhe Rudina Hajdarit, Abazi: Kundër spektaklit në politikë

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali dhe deputetja Rudina Hajdari kanë replikuar me tone të ashpra në Kuvend për kodin zgjedhor, lidhur me këtë ka...

Pas tërmetit me magnitudë 4.2, regjistrohen të tjera lëkundje gjatë natës në Cërrik e Belsh

Lëkundje tërmeti janë ndjerë përgjatë natës në qarkun e Elbasanit, ku epiqendra ka qenë Belshi. Pas lëkundjeve të forta të djeshme që u regjistruan...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

Ekzekutimi i 71-vjeçarit në Elbasan, trupi ende në morg, askush nga familjarët nuk është paraqitur

Për pesë orë me radhë dita e djeshme në Elbasan, pothuajse ishte një skenë lufte. Duke mos u bindur për t’u dorëzuar, forcat speciale RENEA,...
- Advertisement -