- Advertisement -

TAG

archie

Princi dhe Meghan drejt divorcit? Ja çfarë thonë mediat ndërkombëtare për martesën e çiftit

Prej disa kohesh, perflitet se Harry dhe Meghan Markle janë në krizë dhe mund të ndahen.Shkak i kesaj jane spekulimet se Meghan detyroi Harry...

Pushime 100 mijë euro, Harry dhe Meghan kritikohen

Për javën e tyre të pushimeve në Ibiza me të voglin Archie, Meghan Markle dhe princi Harry nuk janë kursyer aspak. Nga vendet luksoze,...

Doli me djalin në publik, nënat kritikojnë Meghan Markle

Meghan Merkle është një nënë e re e cila po praktikohet me mëmësinë, njerëzit kanë edhe kritika për të. Gjatë ndeshjes së princit Harry në...

Meghan e fiksuar pas foshnjes së porsalindur/ Dadoja jep dorëheqjen vetëm pas 2 javësh

Kanë kaluar vetëm dy javë nga lindja e Archie-t, dhe duket se ky moment përveç se i mrekullueshëm për të ëmën Meghan është dhe...

Latest news

Si u zbulua mega pasuria e Zim Sallakut nga vetëm dy transferta. Do i justifikonte me 10 bletë e 32 pula

Një transaksion prej 200 mijë euro me përshkrimin “Blerje Vile në Durrës, zona Plazh” i kryer në 23 korrik 2014, ka qënë indicia kryesore...

Vjosa Osmani vizitë zyrtare në Austri, takim me kancelarin Sebastian Kurz

Presidentja Vjosa Osmani, me ftesë të Presidentit austriak, Alexander Van der Bellen, të martën do ta nisë vizitën zyrtare në këtë shtet. Në takim me...

Studimi: Ky është medikamenti që redukton rrezikun e vdekjes ose shtrimit në spital nga Covid-19

Kompania farmaceutike GlaxoSmithKline dhe Vir Biotechnology kanë njoftuar ditën e sotme rezultatet finale nga një studim i kryer për një medikament antitrupash. Në përfundim...

Ministri i jashtëm italian viziton nesër Kosovën

Ministri i Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Republikës së Italisë, Luigi Di Maio nesër viziton Kosovën, ku do të takohet me drejtues...

Manchester City me ofertë zyrtare për Kane

Manchester City ka bërë ofertën e parë në drejtim të sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano raporton se Manchester City...
- Advertisement -