- Advertisement -

TAG

Arben Zenelaj

Ndërrohet drejtori i spitalit të Traumës, ja kush është ish-deputetja e PS që e zëvendëson

Ndërrohet drejtori i spitalit të Traumës në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se në krye të spitalit është emëruar Edlira Bode, në vend të Arben...

Drejtori i Spitalit të Traumës: Ardian Çapja në gjendje kritike për jetën

Ardian Çapja, i plagosur mëngjesin e 8 qershorit, ndodhet në gjendje kritike për jetën. Drejtori i Spitalit të Traumës në QSUT, Arben Zenelaj bëri me dije se Çapja...

Drejtori i spitalit të Traumës shpjegon pse humbi jetën në spital Saimir Gregu (film)

Arben Zenelaj, Drejtor i spitalit të Traumës, ishte sot në studion “Abc-ja e Mëngjesit" me Enkel Demin, ku diskutuan për situatën e tërmetit të...

Latest news

Lefter Koka, i penduar? Flet avokati

Avokati i ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës ka hedhur poshtë zërat se klienti i tij do të jetë bashkëpunëtor i drejtësisë, duke thënë se...

“Shpërdoroi detyrën” / Sa vite burg kërkon SPAK për Thoma Gëllçin

Prokuroria e Posaçme ka lexuar pretencën ndaj Thoma Gëllçit, ish-drejtorit të përgjithshëm të RTSH-së. SPAK ka kërkuar 2.6 vite burg për Gëllçin, i cili...

Kultivuan kanabis, arrestohet babai me dy djemtë në Malësi të Madhe (Emrat)

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Bratosh”. Operacioni u zhvillua nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve, për kapjen e personave...

Presidenti/ Salianji: Autokrati nuk lëshon asgjë, e do për garniturë opozitën

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka komentuar zhvillimet e fundit për procesin e Presidentit duke thënë se po nxit përçarjen e opozitës. Në një postim...

Loboi 700 mijë $ për foton me Trump? Meta: Mashtrim, padi gazetës

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar se do të hedhë në gjyq gazetën austriake “Krone Zeitung”, pas akuzave të ngritura se ka paguar 700 mijë...
- Advertisement -