- Advertisement -

TAG

aksioni opozitar

Kryemadhi: Aksioni opozitar do të vazhdojë, të zgjojmë çdo qelizë të shqiptarëve

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se aksioni do të vazhdojë ashtu siç është, i drejtpërdrejtë dhe për të zgjuar çdo qelizë të...

Protesta e ardhshme kombëtare e opozitës, më 21 qershor

Protesta e ardhshme kombëtare e opozitës do të jetë më 21 Qershor ora 20.00. Selia e PD-së konfirmon lajmin ku janë mbledhur strukturat më të...

Aksioni opozitar, Basha takon aleatët në selin e PD

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka ftuar sot aleatët e tij në një takim ku do të diskutohet për aksionin e mëtejshëm opozitar. Mësohet...

Zbulohet agjenda e aksionit opozitar, ja kur do të jetë protesta e madhe

Partia Demokratike mblodhi kryesinë e re, ndërkohë janë marrë disa vendime të rëndësishme. Mësohet se me datën 16 shkurt në orën 11:00, do të zhvillohet...

Latest news

Novela grafike shqiptare/ E bija e Hënës dhe e Diellit

Novelat grafike janë disa tregime nëpërmjet imazheve grafike të njohura edhe si Fumeti comics strip. Ato bazohen tek filma, shfaqje teatrale dhe performanca të ndryshme...

Ndotja akustike/ Bushati Spiropalit: Me lavde gojore për Skënderbeun… Spiropali Bushatit: Ti je nipi i Hysni Kapos (film)

Shumë ashpër janë përplasur mes tyre Andi Bushati dhe Elisa Spiropali dje në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel. Përballja u kthye në një...

“Mos pini ujë nga çezma”, IGJEUM paralajmëron banorët: Duke filluar nga sonte dhe pesë ditët në vijim priten…

Nisur nga parashikimet dhe të dhënat e motit sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) duke filluar që sonte dhe për 5-së...

Gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria, ja çfarë akuze mund të ngrihet

Floresha Zhidru, bashkëshortja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru, mund të hetohet për moskallëzim krimi nga prokuroria. Bëhet me dije se ajo ka gënjyer policinë, duke...
- Advertisement -