Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e ardhshme kombëtare e opozitës, më 21 qershor

Nga Klodiana 0

Protesta e ardhshme kombëtare e opozitës do të jetë më 21 Qershor ora 20.00.

Selia e PD-së konfirmon lajmin ku janë mbledhur strukturat më të larta dhe është diskutuar për aksionin opozitar.

Mësohet se opozita e  ka zhvendosur orën e protestës me 60 minuta, duke e bërë nga ora 19:00 në 20:00.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej