- Advertisement -

TAG

Adea Shabani

Gjendet pranë një varri trupi i modeles shqiptare të zhdukur

Mediat ndërkombëtare njoftojnë se Policia e Los Anxhelosit ka gjetur një trup të gjetur hedhur në një varr të cekët dhe besohet se është...

Vret veten i dashuri i modeles shqiptare të zhdukur në Hollywood

Prej datës 23 shkurt modelja dhe aktorja shqiptare nga Maqedonia, Adea Shabani rezulton e zhdukur. Për herë të fundit ajo është parë në afërsi të shtëpisë...

25 mijë dollarë për studenten shqiptare të zhdukur në Hollywood

Një shumë prej 25 mijë dollarësh është vënë në dispozicion për të gjithë ata që japin informacion rreth studentes shqiptare të zhdukur në Shtetet...

Latest news

Artan Fuga: Kërkesa për dorëheqje të parevokueshme e Bashës do të ishte një gafë politike e PD

Akademiku Artan Fuga deklaron se është gafë e madhe që Këshilli Kombëtar ti kërkojë sot dorëheqjen e parevokueshme, kryetarit të PD, Lulzim Bashës. Reagimi i...

Partia Demokratike shkon në zgjedhje, propozohet që kryetari i ri të zgjidhet më 13 qershor

PD do të shkojë në zgjedhje për kryetarin e ri më 13 qershor, duke afruar datën nga korriku me një muaj më herët. Sekretari i...

Basha: Nuk lejova bashkëpunimin me bandat në zgjedhje, kjo është përgjegjësia ime

Kreu i PD, Lulzim Basha ka deklaruar se në zgjedhje nuk ka lejuar të bashkëpunojë me bandat. Ai thotë se këtë e ka parim, dhe...

Izraeli rrafshon tre ndërtesa në Gaza, të paktën 33 viktima e 50 të plagosur

Sulmet ajrore të Izraelit në qytetin e Gaza-s shkatërruan të dielën tre ndërtesa dhe u morën jetën të paktën 33 personave. Lajmin e bën...

Bilanci i COVID-19 në Shqipëri, 37 raste dhe 3 humbje jete këtë të dielë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 1862 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 37 qytetarë. Rastet pozitive...
- Advertisement -