- Advertisement -

TAG

9 te arrestuar

I riu i preu kokën mësuesit, policia franceze arreston 9 persona

Policia franceze ka arrestuar nëntë persona pasi një simpatizant i dyshuar islamik i preu kokën një mësuesi në shkollë, në Paris të premten. Dëshmitarët dëgjuan...

Në pak orë 9 të arrestuar në Tiranë, ja për çfarë akuzohen

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 shtetas, për vepra të ndryshme penale, ku një prej tyre eshte kapur me droge e te...

9 të arrestuar pas tërmetit në Durrës, arratisen 8 të tjerë

Hetimet pas shembjeve të pallateve në Durrës kanë çuar në pranga 9 persona dhe 8 të tjerë janë në kërkim, pasi janë larguar nga...

Kultivonin bimë narkotike, arrestohen 9 persona

Gjatë një operacioni policor në rrethin e Krujës janë arrestuar 9 persona si dhe është shpallur në kërkim një tjetër person për kultivim të...

Gjykata Mat jep dënimin ndaj 9 të arrestuarve për dëmtimin e materialeve zgjedhore

Gjykata e Shkallës së Parë Mat ka dhënë sot masat e sigurisë për 9 të arrestuarit në Burrel dhe Klos të cilët akuzohen për...

Trafik droge nga Shqipëria në Itali, 9 të arrestuar

Policia italiane ka arrestuar 3 persona dhe 6 të tjerë janë vendosur në "arrest shtëpiak", mes të cilëve edhe shqiptarë. Arrestimi i tyre është bërë...

Drejtori i Policisë së Durrësit: Në 15 ditë arrestuam 9 pjesëtarë të grupeve kriminale

Në një konferencë për mediat, Drejtori i Policisë së Durrësit Alfred Çepe, ka dhënë informacione për aksionet e policisë në 15 ditë dhe personat...

Latest news

Procedohet nga policia, Shpëtim Idrizi nga komisariati nr.1: Të arrestuarit janë ndarë në disa komisariate (film)

Lidhur me procedimin dhe arrestimet e mbështetësve të PDIU në protestë që janë bërë nga policia e shtetit, ka reaguar kreu i PDIU Shpëtim...

Protesta e PDIU, arrestohen disa nga simpatizantët, procedohen penalisht Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Bojken Abazi (film)

Ditën e sotme PDIU ka protestuar kundër vizitës së ministrit të Jashtëm, Nikos Dendias, teksa simpatizantët e saj janë marrë zvarrë nga policia, e...

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

Tensione te protesta e PDIU, Doda: 24 persona u arrestuan me urdhër direkt nga ministri Lleshi

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”, mbështetesit e PDIU janë bllokuar gjatë rrugës drejt kryeministrisë nga policia, ku shihen momentet e përplasjes mes aktivistëve dhe efektivëve,...

Protesta e PDIU zhvendoset tek kryeministria, policia bllokon rrugën, tensionohet situata

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”e PDIU dhe qytetarë të shumtë kanë vendosur së fundmi të shkojnë në një marrshim drejt kryeministrisë, aty ku Nikos Dendias...
- Advertisement -