- Advertisement -

TAG

53 vjecari

Ngjarje tragjike në Cërrik/ Ra nga shkallët e betonieres, ndërron jetë 53 vjeçari, arrestohet administratori i firmës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik. Një 53 vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga shkallët e një betoniereje. Në pranga ka...

Vrau për gjakmarrje, kapet pas 6 vitesh 53-vjeçari nga Fushë-Kruja

Policia e Durrësit ka arrestuar një 53-vjeçar i dënuar me 35 vite burg për vrasje. Bëhet fjalë për Skënder Bakun, 53 vjeç, banues në Luz...

U dogj në 75% të trupit pasi i mori flakë makina, humb jetën 53 vjeçari

Ka humbur jetën ditën e sotme 53-vjeçari, i cili mbrëmjen e djeshme pësoi djegie të mëdha si pasojë e marrjes flakë të makinës së...

Lezhë/ Përplaset nga makina, humb jetën 53 vjeçari

Një 53 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e së dielës në Lezhë. Nga të dhënat e policisë bëhet e ditur...

Krujë, konfliktohen për motive pronësie, 55 vjeçari godet me sëpatë vëllain

Një 53 vjeçar është plagosur rëndë pasi është goditur me sëpatë në krah nga i vëllai i tij për një pronë në Krujë Ngjarja e rëndë...

Latest news

Tërmeti i fuqishëm, vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit në Turqi

Ekipet e shpëtimit turke po kërkojnë ende nëpër rrënojat e ndërtesave të shembura nga tërmeti i fuqishëm i së premtes. Numri i të vdekurve nga...

Ministri i Shëndetësisë njofton masat e reja në Kosovë: Të moshuarit dalin me orar të kufizuar

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj,  ka bërë publike masat e reja të marra për mbrojtjen nga COVID-19 në Kosovë. Me masat e reja,...

Basha: Në 24 orë kam parë sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor

Kryedemokrati Lulzim Basha u shpreh sot se në 24 orët e fundit e ka parë nga afër se sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor,...

Ish-deputeti i PD: Fieri pa tamponë, ja realiteti që Rama dhe Manastirliu duan ta fshehin

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, denoncoi nga Fieri mungesën e tamponëve dhe të mjekimit për pacientët e infektuar me koronavirus. Ish-deputei konfirmoi se gjendja në Fier...

Vala e dytë e Covid-19/ Shifra dhe fakte, çfarë po ndodh në të gjithë Europën

Bllokimet, ora policore dhe  kufizimet rajonale po vendosen në të gjithë Europën për të luftuar një rritje të rasteve të koronavirusit,raporton euronews. Çfarë po ndodh...
- Advertisement -