- Advertisement -

TAG

4 viktima

4 viktima dhe 55 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë humbur jetën katër pacientë. Ministria e Shëndetësisë  bën me dije se janë regjistruar edhe 55 raste...

4 viktima dhe 140 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë realizuar 1.507 testime, prej të cilëve kanë rezultuar pozitiv 140 raste. Ministria e Shëndetësisë bën...

Rritet numri i testimeve, shifër e lartë e rasteve të reja me COVID, 4 viktima në 24 orët e fundit

Rritja e numrit të testimeve ka sjellë edhe shtimin e rasteve të reja me koronavirus. Në 24 orët e fundit janë konfirmuar pozitivë 155 persona...

Shënohen 4 viktima nga Covid-19 në Shqipëri, shumë raste të reja në 24 orët e fundit

Vijon të mbetet shqetësuese situata e shkaktuar nga pandemia e koronavirusit në vendin tonë. Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 4 persona, duke...

4 viktima nga koronavirusi dhe 68 raste të reja në 24 orët e fundit

COVID-19 ka regjistruar 4 jetë të humbura gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Burimet thonë se po gjatë këtyre orëve janë shënuar 68...

Maqedonia e Veriut/ 4 viktima dhe 135 raste të reja me koronavirus në 24 orë

Në Maqedoninë e Veriut, si pasojë e pandemisë janë shënuar 4 viktima gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa 135 të tjerë kanë rezultuar pozitivë...

Situatë alarmante në Maqedoninë e Veriut, 4 viktima dhe 118 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

Vazhdon situata e rënduar nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 4 viktima dhe 118 raste të...

4 viktima në Maqedoninë e Veriut dhe 101 të infektuar në 24 orët e fundit

Në Maqedoninë e Veriut, 101 persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Gjithashtu gjatë 24 orëve të fundit 4 pacientë kanë...

Rusia merr masat ndaj koronavirusit: Mbyll të gjithë kufijtë përkohësisht

Rusia ka marrë një masë të menjëhershme pasi numri i saj ka shkuar në 1 mijë e 264 të prekur dhe 4 viktima. Si shumë...

4 viktima në aksidentin Elbasan-Peqin, arrestohet 36-vjeçari

Pas aksidentit të djeshëm në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku mbetën të vdekura 4 shtetase, ka rënë në pranga 36-vjeçari me iniciale G.K. Mësohet se ky...

Latest news

Protesta e PDIU, arrestohen disa nga simpatizantët, procedohen Mesila Doda e Shpëtim Idrizi (film)

Ditën e sotme PDIU ka protestuar kundër vizitës së ministrit të Jashtëm, Nikos Dendias, teksa simpatizantët e saj janë marrë zvarrë nga policia, e...

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

Tensione te protesta e PDIU, Doda: 24 persona u arrestuan me urdhër direkt nga ministri Lleshi

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”, mbështetesit e PDIU janë bllokuar gjatë rrugës drejt kryeministrisë nga policia, ku shihen momentet e përplasjes mes aktivistëve dhe efektivëve,...

Protesta e PDIU zhvendoset tek kryeministria, policia bllokon rrugën, tensionohet situata

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”e PDIU dhe qytetarë të shumtë kanë vendosur së fundmi të shkojnë në një marrshim drejt kryeministrisë, aty ku Nikos Dendias...

Dhuna e frikshme/ Policia arreston protestuesit patriotë të PDIU-së. Policët nuk lejojnë njerëzit të shkojnë te Kryeministria (film)

Dhuna e policisë ndaj protestuesëve patriotë të Shoqatës “Çamëria” dhe PDIU-së ka qenë e paprecedentë. Janë me dhjetra të arrestuarit, kurse policia nuk ka...
- Advertisement -