- Advertisement -

TAG

32 vjecari

Ishte futur në det për peshkim, zhduket 32 vjeçari në Durrës

Një peshkatar 32 vjecar, i identifikuar si Silvi Prifti është zhdukur në Durrës, në zonën e njohur si “Currila”. I riu kishte dalë me...

Aksidentohet rëndë 32 vjeçari në Bulqizë me motor, niset me helikopter drejt Tiranës

Një 32 vjeçar është aksidentuar rëndë në Bulqizë. Ai është nisur me urgjencë drejt Tiranës me helikopter. Bulqizë / informacion nga policia: Rreth orës 09.30, në fshatin...

Arrestohet 32 vjeçari në Sarandë, bëri sherr dhe rrahu për spital një person

Policia ka arrestuar një person në Sarandë, i cili një ditë më parë dyshohet se është konfliktuar fizikisht dhe ka rrahur një person me...

Rasti i parë me koronavirus në Prrenjas: Rezulton pozitiv 32-vjeçari, shef i personelit të kompleksit ku punonte

Një i ri 32-vjeçar ka rezultuar pozitiv me koronavirus, duke u bërë kështu rasti i parë zyrtar me Covid-19 në Prrenjas. Mësohet se 32-vjeçari punonte...

Greqi, shqiptari vret kushëririn e gruas në sy të fëmijëve

Një shqiptar është vrarë sot në Greqi nga i afërmi i tij. Mediat greke shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Nea Agxialo, ku 45-vjeçari...

Gjendet i vdekur në hotel 32-vjeçari, dyshimet e para të policisë

Ditën e sotme rreth orës 11:00 një 32 vjeçar, banues në Fier është gjetur pa shenja jete në një dhomë hoteli në Bulqizë. Policia bën...

Latest news

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.
- Advertisement -