- Advertisement -

TAG

23-vjecarja

Përndiqte dhe dhunonte një 23-vjeçare, rrahu dhe babain e saj, arrestohet një 29 vjeçar në Shkodër

Një ngjarje  e pazakontë ka ndodhur në Velipojë ku një i ri 29 vjeçar ka dhunuar fizikisht dhe ka tentuar që të marrë me...

Pësoi abort, 23-vjeçarja vishet si infermiere dhe tenton të rrëmbejë një fëmijë nga materniteti (foto)

Në gjendje të dëshpëruar, një 23-vjeçare u vesh si infermiere për të vjedhur një foshnjë në një spital pasi kishte pësuar abort, pak ditë...

E goditi Benzi i Breçanit duke ecur në trotuar, kjo është 23 vjeçarja që humbi këmbën në aksident në Tiranë

Personi qe shihni ne foto eshte 23-vjeçarja Xhesina Gega, e cila u përplas me makinë gjatë pasdites së djeshme nga 19-vjeçari Jehon Breçani. Mësohet se...

“Ai po vjen”, shtohet misteri pas vdekjes së Evgjenisë: Simboli pikturohet në murin pranë gjimnazit në Tiranë

Simboli që u gjet në në barkun e 23-vjeçares Evgjeni Baxho, e cila humbi jetën në rrethana ende të paqarta është pikturuar në një...

23-vjeçarja nga Fieri e akuzoi për përdhunim, lihet në burg i dashuri i saj!

Gjykata e Fierit ka vendosur të lërë në burg Musa Gudon të dashurin e 23-vjeçares që dy ditë më parë denoncoi se ai e...

Demi Lovato: Nuk mendoja se do i arrija të 20-tat

Asgjë e shkuar nuk është e harruar për Demi Lovato-n. Artistja 23-vjeçare e cila është bërë së fundmi kopertina e revistës American Way ka shfrytëzuar...

Latest news

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Policia aksion në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi akuzohen se po transportonin emigrantë të huaj nga Tirana drejt Kukësit me qëllim kalimin e...

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...

Bie lehtë numri i rasteve të reja Covid, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

MSH ka publikuar bilancet e fundit me Covid-19. Në 24 orët e fundit nuk ndërroi jetë asnjë person, teksa janë regjistruar 31 raste të reja. Ndërkohë...
- Advertisement -