- Advertisement -

TAG

100 persona

Ashpërsimi i masave Covid në Itali, mbeten të bllokuar në aeroportin e Prishtinës 100 persona

Italia nga dje ka ashpërsuar masat kundër Covid-19, përfshirë edhe vendosjen e rregullores së re për hyrje në këtë shtet. Nga këto masa nuk...

Skandal në Peshkopi/ Mbi 100 persona helmohen me ëmbëlsirat e një pastiçerie të njohur në qytet

Banorët e qytetit të Peshkopisë kanë denoncuar një pastiçeri të njohur në qytet pasi dyshojnë se ëmbëlsirat e kësaj pastiçerie janë shkaku i helmimit...

Mesazh nga Helmetat e Bardha të Sirisë: 100 mijë shpirtëra në Halep rrezikojnë shfarosjen, na ndihmoni (foto)

Nuk po kemi mundësi  as të numërojmë të vdekurit më "Rreth 100 mijë civilë janë bllokuar në Halepin lindor të rrethuar në një hapësirë ​​që po...

Latest news

Këto janë shenjat e horoskopit që do të kenë sukses në karrierë

A jeni ju? 4 shenjat e mëposhtme do të bekohen me fat. Ditët që do të vijnë do të jenë të mbushura me projekte...

“Po vdes”, Çiljeta publikon videon: Kam një …

Çiljeta Xhilaga është një nga emrat më të hershëm të estradës shqiptare. Këngëtarja është një ndër artistet më të ndjekura në Shqipëri dhe më...

E rëndë/ 25-vjeçarja gjendet e vdekur në mes të rrugës

Një 25-vjeçare është gjetur e vdekur ditën e sotme në rrugën “Lekë Dukagjini” në Prishtinë. Lidhur me ngjarjen e rëndë, vdekjen e saj e...

Covid-19/ Rriten frikshëm infektimet, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Sipas të dhënave të publikuar nga Ministria e Shëndetësisë, rezulton se numri i të infektuarve me Covid-19 në vend është në rritje nga dita...

Grabitën 4 banesa, policia italiane arreston 4 shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 shqiptarë, pasi akuzohen për grabitjen e katër banesave. Sipas mediave italiane 4 shqiptarët nga mosha 22 deri në 37...
- Advertisement -