Supermeni…

0
568

Nga Aimee LoSecco

Shumë prej nesh i drejtohen John Lennon si një personalitet, qoftë muzikor, artistik apo si aktivist. Por ai ka qenë një njeri që fluturonte në qiell.

E thënë copë nuk ka asnjë dyshim për atë që John Lennon solli në këtë botë. Ai ishte dhe ende mbetet një hero. Në këtë dritë, unë kam gërmuar disa fotografi të mrekullueshme të John-it si superhero të të gjithë superheronjve, si Superman.

/13thdimension.com/

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.