Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sulmi me dy të vdekur në Prishtinë, edhe të plagosurit në gjendje kritike

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë tronditi pasditen e djeshme Prishtinën pasi një person qëlloi me kallashnikov mbi katër të tjerë, duke lënë dy të vdekur dhe dy të plagosur rëndë.

Zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu raporton se edhe dy të plagosurit të cilët janë nën kujdesin e mjekëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

“Janë në mjekimin intensiv qendror në gjendje të rëndë, nën përkujdesje intensive të stafit mjekësor”, shprehet Fazilu.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej