Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sulm me armë në një gjimnaz në Los Angeles, plagosen të paktën 5 persona

Nga Ejona 0

Një sulm me armë ka ndodhur në kampusin e një gjimnazi në Santa Clarita të Los Angeles-it dhe për pasojë të paktën 5 persona kanë mbetur të plagosur.

Një 15-vjeçar aziatik është i dyshuar si personi që mund të ketë hapur zjarr në ambientet e shkollës. Ai ishte parë në shkollë i veshur me bluzë dhe pantallona të zeza.

Pamjet filmike tregojnë kaosin në ambientet e shkollës, momentin e evakuuimit në nxënësve dhe transportimin e të plagosurve drejt spitalit ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej