Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Studentët denoncojnë mashtrimin e Erion Velijat (film)

Nga Klodiana 0

Ish-zëvndës ministër i Arsimit, Taulant Muka, ka publikuar në profilin e tij në Facebook ceremoninë e diplomimit në Universitetin e Sussex në 24 Shkurt 2006, duke ngritur dyshime nëse është apo jo dita kur duhet të jetë diplomuar dhe Veliaj.

Postimi i plotë

Shpërndajeni 🙏
Si mendoni, do mungonte Erion Veliaj në ceremoninë e tij të diplomimit?
Videoja është pjesë e shkëputur nga ceremonia e diplomimit në Universitetin e Sussex në 24 Shkurt 2006, dita kur duhet të jetë diplomuar dhe Veliaj. Pjesa në video, është pjesa kur të diplomuarit në Master të Arteve për Politikë Europiane (dega që Veliaj pretendon se është diplomuar) thirren për të marrë diplomën. Ajo që vihet re është se emri “Erion Veliaj” nuk thirret!

Marrë nga @taulant_muka

Shperndajeni 🙏Si mendoni, do mungonte Erion Veliaj ne ceremonine e tij te diplomimit? Videoja eshte pjese e shkeputur…

Publiée par Studentët Denoncojnë sur Mercredi 19 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej