Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Spanja shënon 281 viktima në 24 orët e fundit, totali po shkon drej 25 mijë

Nga Klodiana 0

Spanja e ka filluar majin me një shifër nën 300 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit, duke shënuar 281 sot më 1 maj.

Mediat raportojnë se totali është 24 mijë e 824 të vdekur nga koronavirusi dhe të infektuarit 215 mijë e 2016 por vendi ndodhet 9 ditë larg nga fillimi i planit të rihapjes graduale.

Plani fillon më 9 maj deri në fund të qershorit duke parë si do vijojë pandemia teksa shkollat do të rifillojnë në shtator.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej