Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“SPAK arreston në flagrancë komisionerin e PS në Durrës”

Nga 27-shi 0

Pas gafës së SPAK-ut që u çoi fletëthirrje 2 komisionerëve të akuzuar për zgjedhjet në Durrës, të cilët në fakt kishin ndërruar jetë, ka patur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Genc Sejko, i cili mund të quhet Njeriu i Memeve në Shqipëri, ka ironizuar me “arrestimin” e dy të vdekurve nga SPAK.

“SPAK arreston në flagrancë komisionerin e PS në Durrës”, shkruan Sejko në Facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej