Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sonte të gjithë me sytë nga Eurovizioni/ Mos harroni: Votoni Shqipërinë nr.14 (live)

Nga Ejona 0

Këngëtarja Jonida Maliqi ka performuar sonte në shqip këngën “Ktheju Tokës” sonte në gjysmëfinalen e dytë të edicionit të 64-rt të Eurovision, i cili mbahet në Tel Aviv, Izrael.

Gjatë mbrëmjes finale do të përformojë edhe këngëtarja me famë botërore, Madona.

Ndiqeni live këtë super festival dhe mos harroni: Votoni nr 14 “Ktheju Tokës” nga Jonida Maliqi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej