Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngacmonte seksualisht vajza të reja në autobus/ Ja si e arrestoi policia italiane 50 vjeçarin shqiptar

Nga Ejona 0

Një 50 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ngacmonte seksualisht vajzat e reja në urban.

“Il messagero” shkruan se rasti u denoncua nga vajzat gjimnazistet në fund të muajit prill.

Efektivë italianë të veshur si civilë udhëtuan për javë të tëra në linjat e transportit urban Giulianova-Teramo dhe Giulianova-Pescara deri sa e arrestuan në flagrancë shtetasin shqiptar.

Shqiptari përfitonte nga ngjeshja e pasagjerëve të gjente momentin dhe u fuste duart vajzave të reja. Një nga vajzat duke qarë tha ndërsa flinte në autobus, ndjeu se dikush po e prekte në pjesët intime, që ishte një burrë i ulur pranë saj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej