Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skandali me fushatën elektorale të Tërmet Peçit/ Kisha Ortodokse: Marrëzia nuk paska fund

Nga Klodiana 0

Kisha Orthodokse Shën Theodhori në Vlorë ka reaguar lidhur me skandalin e fushatës elektorale në ambjentet e Kishës në Tepelenë dhe Kurjan të Fierit të kandidatëve për kryetar bashkie.

Përmes një postimi në Facebook, Kisha Ortodokse Shën Theodhori në Vlorë shkruan: “Dhe marrëzia nuk paska fund. Kandidatët, fushatë brenda në kisha! 👎

Kujtojmë se kandidati socialist për Bashkinë e Tepelenës, njëherazi dhe kryetari aktual i kësaj Bashki, Tërmet Peçi ka zhvilluar mbrëmjen e djeshme një takim me qytetarët e Tepelenës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej