Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sjellja e çuditshme e Ramës në emision, Muka: Vuan nga çrregullime psikopatike

Nga Media 0

Ish-zëvendës ministri i Arsimit, Taulant Muka, duke komentuar sjelljet e çuditshme që shfaqi Rama në “Top Show”, thekson se Rama vuan nga çrregullime psikopatike, ndersa shton se e ka zënë frika nga protestat e studentëve.

“Rinia vazhdoni protestoni! Politikën me çrregullime “psikopatie” e ka zënë frika, nuk di ç’bën sepse ju sot jeni sovrani! Politika e çrregullimit psikopatik ju manipulon, ju keqtrajton, ju denigron! Bravo djalit, edhe pse i frikësuar e ndjeu dhimbjen nga denigrimi në rrjetet sociale prej politikës dhe foli hapur! Ne duhet ta shohim njëri tjetrin miq, dhe mundësi- sepse të gjithë keni potenciale! Jeni shpresa, jeni më të mirët!”, përfundoi Muka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej