Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si u ekzekutua në lokalin e tij vëllai i krahut të djathtë të Aldo Bares

Nga Klodiana 0

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja që tronditi Lushnjën. Ngjarja ndodhi në lagjen “Kadri Gjystri”.

Mësohet se viktima, 52-vjeçari Enver Boriçi, është vëllai i Arben Boriçit, krahut të djathtë të Aldo Bares, ish-kreu i bandës së Lushnjës.

Mësohet se Enver Boriçi është gjetur i pajetë nga klientët ulur në një karrige në lokal, me një plumb në kokë. Dyshohet se ai u vra gjatë natës, por krimi i zbulua vetëm sot në mëngjes.

Aktualisht policia po heton në lidhje me ngjarjen si dhe identifikimin e autorëve të krimit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej