Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si në kohën e Dullës: Këngë e valle për të shkuar në votime

Nga 27-shi 0

Në njësinë numër 8 në Tiranë opozitarët kanë pajtuar saze, duke bërë aheng për votimet si në kohën e shokut Veri.

Thirrjet kanë qenë të shumta: “Enver Hoxha!”, “Parti shtet!”, apo brohoritje sa herë që votuesit hynin brenda qendrës së votimit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej