Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shtyhet seanca për Toyota Yaris, ja çfarë u bë shkak

Nga Klodiana 0

Shtyhet seanca për dosjen Toyota Yaris, për shkak se nuk kanë marrë dijeni dy kushërinjt Alfred dhe Elvis Vladi të shpallur në kërkim.

Gjatë seancës, avokatët njoftuan se ata nuk gjenden në vendin tonë por janë jashtë Shqipërisë.

Të arrestuar për këte çështje janë Edi Lika dhe Klevi Cani, Alban Mollaymeri të akuzuar për pastrim parash në kuadër të grupit të strukturuar kriminal dhe Agim Çeka i akuzuar vetëm për armbajte paleje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej