Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Shtegtim nëpër Shqipërinë e Jugut: Çamëria”/ Idrizi komenton situatën politike në orën 12:00

Nga Klodiana 0

Shoqata Patriotike Çamëria ditën e sotme në Hotel Tirana në orën 12:00, do të zhvillojë promovimin e librit “Shtegtim nëpër Shqipërine e Jugut: Çamëria” të autorit Ibrahim Hoxha.

I pranishën në promovimin e librit do të jetë edhe kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, z. Shpëtim Idrizi.

Z.Idrizi do të flasë edhe për situatën politike në vend.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej