Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptarët/ Bllokojnë aeroportin e Hamburgut dhe e presin nusen me aheng (film)

Nga 27-shi 0

Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, ku shihet se si një nuse pritet me dajre dhe aheng në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Dhëndëri shihet afër nuses, derisa familjarët e këndojnë, dhe shihen shumë të lumtur për dasmën e tyre.

Kjo ka ndodhë në Gjermani aeroport Hamburg.

Publiée par GazetaRilindja.net sur Mercredi 10 janvier 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej